יועץ משכנתא

לקבלת הצעת מחיר השאירו את פרטיכם.

בגלל הסכומים האדירים שמעורבים בהלוואות משכנתא – סכומים שאורך לפעמים שלושים שנה להחזיר וכדאי מאוד לקחת ייעוץ משכנתאות – כל פרט קטן חשוב וכל עשירית אחוז שניתן לחסוך יהיו בעלי משמעות גדולה של סכומי כסף גדולים לאחר עשרות שנים של החזר המשכנתא.

כמו כן, מעבר לקבלת הלוואת המשכנתא עצמה, יש נושאים רלבנטיים נוספים, כמו ביטוח משכנתא וכדומה, שמצריכים התייחסות ומגיעים עם עלות נוספת למשכנתא.

שוק המשכנתאות הישראלי מפותח ומגוון מאוד מבחינת היקפו וכמות המוצרים שמוצעים ללקוחות הבנקים השונים. בנוסף, השוק צפוי לעבור טלטלות ושינויים בתקופה הקרובה, עם הכנסת תקנות רגולציה חדשות מצד בנק ישראל, שמטרתן צמצום תופעת עליית המחירים המסיבית שהשוק חווה, ויכולות להקשות על זוגות צעירים ומשפחות לקבל משכנתא ללא הון עצמי רב.

כדי לא ללכת לאיבוד בסבך כל הפרטים האלו ולקבל בסופו של דבר את ההצעה הטובה והמתאימה ביותר – היעזרות בשירותי יועץ משכנתא היא כדאית ומשמעותית.

 

תפקידו של יועץ משכנתאות

יועץ משכנתא קיים כדי לעשות סדר בתוך כל מונחי ואפשרויות המשכנתא הניצבות בפני לווים חדשים, שמעוניינים לרכוש לעצמם נכס למגורים.

היועץ הוא אדם או גוף שמתמחה בשוק הנדל"ן עם דגש על משכנתאות. הוא בקיא בכל ההיבטים השונים של השוק ובמגוון המוצרים הקיימים במסגרת כל בנק.

יועץ משכנתא ייפגש עם הלווים הפוטנציאלים ויבנה עימם תכנית של הכנסתם הנוכחית, העתידית, מצב המשפחה והמצב בעתיד, התחשבות בשינויים אפשריים, וכמובן בחינה של סוגי ועלויות הנכסים בהם מתעניינים הלווים.

היועץ יכול להחליט על פי פרמטרים אלו ואחרים, (בשילוב עם המשפחה כמובן) על תמהיל המשכנתא האידיאלי מבחינת סוג המשכנתא, סוג הריבית להלוואה, הצמדה, ושאר המרכיבים שמשפיעים על גובה ההחזר החודשי אותו תצטרך המשפחה לשלם.

יועץ משכנתא יכול לתת מסלול משכנתא ספציפי, שלפי הנתונים הוא המיטבי עבור המשפחה, או להציע מספר חלופות איתן ניתן לגשת לבנק. כמו כן, היועץ יכול להמליץ על בנק ספציפי שיהיה מסוגל להציע למשפחה הרוכשת את המסלול המומלץ והאידיאלי.

פרט נוסף ומשמעותי, שהיועץ יכול לעזור בו, הוא העלויות הנוספות שנלוות ללקיחת משכנתא – עלויות כמו ביטוח חיים למשכנתא, מרכיב חשוב שחיסכון בו יכול לחסוך הרבה כסף לאורך שנים.

 

יועץ משכנתא טוב – בלתי תלוי ואובייקטיבי

מן הסתם מרכיב חשוב ביותר בשירות איכותי ואמין של יועץ שכזה חייב להיות העובדה שהוא גורם בלתי תלוי, שמספק תמונת מצב אובייקטיבית ככל האפשר לגבי המשכנתא הספציפית של הלווה.

על מנת שההמלצות שיתקבלו לגבי סוג המשכנתא, הסכום הראשוני של ההון העצמי, ביטוח ושאר מרכיבי ההלוואה השונים יהיו אמיתיים, ובאמת הטובים ביותר עבור המשפחה – היועץ חייב להיות נטול אינטרסים, כאשר רק טובת המשפחה, שהיא הלקוח שלו כרגע, עומדת לנגד עיניו.

לכן יועץ משכנתא, שמציע לכם שירות בחינם, כנראה מקבל עמלות מהבנקים למשכנתאות על כל "מכירה", וקיים סיכוי סביר שהוא אינו אובייקטיבי ומונע מאינטרסים. יועץ שגובה תשלום עבור שירות הייעוץ – הרבה יותר סביר שיהיה בלתי תלוי, כך ששירותיו יהיו אמינים ועל פי המצב האידיאלי בשטח עבור המשפחה שרוכשת את הנכס ולוקחת על עצמה את המשכנתא.

 

יועץ טוב חוסך לכם כסף

ייעוץ משכנתאות טוב ואמין יכול לחסוך עשרות אלפי שקלים לאורך משך החזר המשכנתא. כפי שנאמר בפתיחת המאמר, הבדל של 1% בריבית שתשולם על המשכנתא, לאורך שלושים שנה הוא משמעותי מאוד, ויחסוך לכם כסף רב.

כך שהעלות של יועץ משכנתא בטלה בשישים, לעומת החיסכון שניתן להשיג, אם מקבלים המלצות טובות ופועלים לפיהן מול הבנק המלווה.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל נושא

השאירו את פרטיכם
ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

כתבות נוספות בנושא

נשמח לעמוד לשרותכם בכל נושא

השאירו את פרטיכם
ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

הזינו את מספר הטלפון ושלחו לנו הודעה לוואטסאפ >>>